Štěňata VRH G

Vrh G - poslední volná fenka - Ginette

10. srpna 2012 v 14:35 | Václavíkovi
Z vrhu G máme k odběru poslední volnou fenku Ginette, jedna z nějhezčích fennek z vrhu, typická předsavitelka plemene, klasického zbravení, pěkně stavěná s výstavními předpoklady.

VRH G - 8.týden

22. července 2012 v 21:55 | Václavíkovi
POSLEDNÍ VOLNÉ FENKY:

Štěňata se rozcházejí k novým majitelům, zájemcům, kteří uvažují o chovu můžeme nabídnout poslední dvě volné fenky. Tmavší Germanie a světlejší Guiseppinu. Germanie je urostlejší, krásně stavěná fenka s klidnější povahou, byla by vhodná na výstavy, chov, ale i jako hlídač k domu a dobytku, má hrdý výraz, který bude v dospělosti určitě budit respekt. Guiseppina je nejmenší fenkou z celého vrhu, v dospělosti bude průměrné velikosti, avšak je typicky zbarvená, symetricky stavěná a ze všech štěňat disponuje největším temperamentem a šikovností, určitě se nejlépe uplatní jako aktivní hlídač, ale stejně jako Germanie má výstavní a chovatelské předpoklady.

GERMANIEGUISEPPINA


A OBĚ SPOLEČNĚ
VRH G - 7.TÝDEN volná štěňata

15. července 2012 v 23:40 | Václavíkovi
V posledním týdnů u nás proběhlo očkování a kontrola vrhu Moloss clubem CZ, vše proběhlo naprosto bezproblémově, všechna štěňata jsou zdravá, bez jakýkoliv vad, což nás samozřejmě potěšilo. Z vrhu G jsou stále volná 3 štěňata, fenky Germanie a Giuseppina a dále jeden pejsek Gideon.

VOLNÁ ŠTĚŇATA:

GERMANIE
GIDEON

GIUSEPPINAVRH G - 6. týden

8. července 2012 v 22:20 | Václavíkovi
ZÍTRA ŠTĚŇATA ČEKÁ PRVNÍ OČKOVÁNÍ A ČIPOVÁNÍ, JIŽ MAJÍ SVÁ JMÉNA VIZ NÍŽE, TENTO TÝDEN PROBĚHNE KONTROLA VRHU A OD NEDĚLE 15.07.2012 SE MOHOU ROZCHÁZET DO NOVÝCH DOMOVŮ. NA VRHU JSOU JIŽ PATRNÉ ROZDÍLY, HLAVNĚ MEZI FENKAMI A PEJSKY, NEJTĚŽŠÍ PES VÁŽÍ 8,5 KG A NEJLEHČÍ FENKA 6 KG.

GREY


GARY


GIDEON - VOLNÝ PEJSEK


GIDEON


GIDEON


GABRIELLE


GIZEM


GRAZIA


GINETTE


GINETTE


GERMANIE - VOLNÁ FENKA


GERMANIE - VOLNÁ FENKA


GERMANIE


GIUSEPPINA - PROZATÍM RESERVOVÁNA


GIUSEPPINA

VRH G - 4.TÝDEN

24. června 2012 v 21:56 | Václavíkovi
TAK UŽ JSOU TO SPRÁVNÝ ŠTĚNĚCÍ ZLOBIDLA, OBJEVUJÍ SVĚT PLNÝMI DOUŠKY, SEM TAM SI CUCNOU OD MÁMY, JINAK UŽ SI UŽ PLNĚ POCHUTNÁVAJÍ NA HOVĚZÍM MASE.

ŠTĚŇATA MAJÍ ZA SEBOU DRUHÉ ODČERVENÍ A TY NEJTĚŽŠÍ SE BLÍŽÍ VÁZE 5 KG.

PEJSEK GARY - ZADANÝ


PEJSEK GREY - ZADANÝ


PEJSEK PROZATÍM BEZE JMÉNA - VOLNÝ


FENKA (SELDONOVÁ) - ZADANÁ


GIZEM - ZADANÁ


FENKA říkame ji Žirafka - nezadanáFENKA NAŠE FAVORITKA F2 - NEZADANÁ


FENKA FAVORITKA F1 - REZERVOVÁNAFENKA FAVORITKA F3 - NEZADANÁ


VRH G - 3.týden

17. června 2012 v 22:20 | Václavíkovi

Prci mají za sebou asi týden největších změn, plně slyší, vidí, chodí a přijímají potravu, přikrmujeme syrovým mletým hovězím masem, chutná jim náramně, váží od 2850 - 3450 gramů. Od příštího víkendu přijímáme návštěvy zájemců, přijďte si vybrat svého favorita :-)

KLUCI:

HOLKY:A NOVĚ PŘINÁŠÍME PÁR VIDEÍ

VRH G - 2.TÝDEN

10. června 2012 v 19:39 | Václavíkovi
Psí mimina překročily váhu 2 kg, nejtěší váží 2,4 kg, mají za sebou první odčervení, začínají se jim probouzet smysly, mají otevřené oči, na které už asi něco vidí, poštěkávají, a snaží se o první krůčky...

KLUCI:

HOLKY:


A DALŠÍ MOMENTKY ...
VRH G - 1.týden

3. června 2012 v 21:56 | Václavíkovi
Aktuální váha štěňat se pohybuje od 1200 do 1550 gramů, krásně přibírají a vše se vyvíjí tak, jak má, přinášíme pár aktuálních fotek.

CHLAPCI:
DĚVČATA:

a teď jednotlivě, od každého štěnětě dva snímky, nejdřív holky a pak kluci:


Štěňata z vrhu G jsou na světě, můžeme vybírat jména :-)

28. května 2012 v 12:02 | Václavíkovi
Porod je ke dnešnímu dni 28.05.2012 ukončen, narodilo se nám devět krásných a zdravých štěňat, z toho jsou 3 kluci a 6 holčiček... porodní váha štěňat se pohybovala od 600 do 750 gr, jedna z fenek je flekáček s bílými znaky, ostatní jsou "klasická" s malými bílými znaky, ponožkami a bílými špičkami ocásků, některá ze štěňat jsou zcela nebo z podstatné části tmavá po otci Lionovi.


 
 

Reklama